Ochranná mateřídoušková směs

299 Kč
Do 14 dnů

Umožňuje setrvat s bolestí, aniž by ta nás pohltila.

Použití: při pocitech přetížení mysli, bolesti těla, srdce i duše.

Kategorie: Bylinné směsi

 Spojena s kořeny i nebesy, vůní nás přenáší mezi světy.

Vyživuje, hladí a konejší, jak něžná náruč matky.

 

 

Složení: pohankové slupky, sušená mateřídouška*

Pohankové slupky jsou velmi jemné na dotek. Při pohybu vydávají tichý, šelestivý zvuk, blahodárně působící na naše smysly.

Mateřídouška je jemná a zároveň mocná, divoká bylina se silnými ochrannými, očistnými a hojivými účinky. Přináší nám odvahu, sílu, zakořeněnost, moudrost, ozdravení, tvořivost, houževnatost, nezničitelnost, nezadržitelný růst a ochranu. Pomáhá nám ke spojení se svou silou, s posvátnou životní energií. Podporuje iniciaci a transformaci na nejhlubších, transpersonálních úrovních, a pomáhá nám prohloubit a integrovat tuto zkušenost. Učí nás přijmout nový pohled na výzvy v našem životě, s odvahou vstoupit do neznámých končin, vzdát se své omezené perspektivy, opustit své pohodlí a zažité vzorce myšlení, které nefungují. Mentální a emocionální proměna je pro náš růst a poučení nezbytná. Nejsme důležitější, ani méně důležití než jiní lidé či bytosti. Vše je propojené a my jsme toho součástí. Skrze svá těla vibrujeme a rezonujeme s přirozenými rytmy Země. S Životem, Smrtí i Znovuzrozením.

 

Použití: při pocitech přetížení mysli, bolesti těla, srdce i duše.

Polévkovou lžíci směsi nasypte do čajové konvičky a zalijte horkou vodou. Nepřiklápějte konvičku víčkem. Posaďte se poblíž konvičky či se nad ni opatrně! skloňte (nikoli do těsné blízkosti, pozor na opaření!), spočiňte svým dechem s vůní směsi a nechte potřebné, interpretací nezatížené, přicházet i odcházet. Takto setrvejte 1x denně cca 20-40 min. po dobu 3-4 dnů. Opakujte podle potřeby.

UPOZORNĚNÍ! Směs nepoužívejte při alergii na některou složku výrobku. Neužívejte vnitřně!

Mateřídouška pochází z našeho sadu a okolních divokých luk. Je ručně trhaná, pečlivě usušená a dále zpracovaná do směsi.

Zodpovědnost za používání bylinné směsi je pouze na vás! Mějte prosím stále na paměti úctu a pokoru ke svému tělu a energetickému potenciálu bylin.

Balení: 100 g (± 5 g)

 

Směs je zhotovována teprve na základě objednávky a standardně odesílána do 14 dnů od objednání, resp. připsání platby na účet. Přejete-li si urychlit termín dodání, prosím kontaktujte nás a poptejte tuto možnost ještě před samotnou objednávkou.