Pečující rozmarýnová směs

299 Kč
Do 14 dnů

Poskytuje podporu v křehkém, zranitelném období hojení, při kterém procházíme proměnou, transformací Vědomí. Pečuje o nás, sytí nás a vyživuje na hluboké vnitřní úrovni.

Použití: při zraněních na fyzické, emocionální, mentální i duševní úrovni

Kategorie: Bylinné směsi

 Proniká hluboko pod povrch.

Vidí a současně dovoluje si být, v síle i zranitelnosti, spatřena.

 

Složení: pohankové slupky, sušená rozmarýna*

 Pohankové slupky jsou velmi jemné na dotek. Při pohybu vydávají tichý, šelestivý zvuk, blahodárně působící na naše smysly.

Rozmarýna poukazuje na marnost aktivního snažení. Vede nás k našemu středu, ke klidnému, tichému spočinutí v nádechu i výdechu.

 

Použití: při zraněních na fyzické, emocionální, mentální i duševní úrovni

Polévkovou lžíci směsi nasypte do čajové konvičky a zalijte horkou vodou. Nepřiklápějte konvičku víčkem. Posaďte se poblíž konvičky či se nad ni opatrně! skloňte (nikoli do těsné blízkosti, pozor na opaření!), spočiňte svým dechem s vůní směsi a nechte potřebné, interpretací nezatížené, přicházet i odcházet. Takto setrvejte 1x denně cca 20-40 min. po dobu 3-4 dnů. Opakujte podle potřeby.

UPOZORNĚNÍ! Směs nepoužívejte při alergii na některou složku výrobku. Neužívejte vnitřně!

Rozmarýna pochází z naší zahrádky. Je pečlivě usušená a dále zpracovaná do směsi.

Zodpovědnost za používání bylinné směsi je pouze na vás! Mějte prosím stále na paměti úctu a pokoru ke svému tělu a k energetickému potenciálu bylin.

Balení: 100 g (± 5 g)

 

 

Směs je zhotovována teprve na základě objednávky a standardně odesílána do 14 dnů od objednání, resp. připsání platby na účet. Přejete-li si urychlit termín dodání, prosím kontaktujte nás a poptejte tuto možnost ještě před samotnou objednávkou.