Hedvábný mateřídouškový polštářek

Neohodnoceno
 

Z hedvábných látek šitý nahřívací polštářek plněný směsí pohankových slupek a sušené mateřídoušky*.

 

Skrze sílu bylin a skrytých symbolů polštářek napomáhá jemnému a citlivému otevření a hojení fyzických, emocionálních, mentálních a duševních ženských zranění a přináší podporu v křehkém, zranitelném období prožité zkušenosti, ve kterém žena prochází proměnou, transformací Vědomí.

 

Dostupnost Momentálně nedostupné
592 Kč
   
Kód produktu 144
Kategorie Nahřívací bylinné polštářky
 

 

Možné využití mateřídouškového polštářku:

 

  • K uvolnění, tišení a hojení fyzické, emocionální, mentální a duševní lidské bolesti, zvědomování jejího nevědomého obsahu, proměně na hluboké vnitřní úrovni a následnému tichému, klidnému spočinutí, autentickému, v síle i zranitelnosti žitému konání a bytí.

 

V přírodní kráse lze spatřit naši přirozenou, jedinečnou krásu a zároveň pocítit sounáležitost k Celku

 

Vůně mateřídoušky v nás toto jedinečné, křehké pouto, spojení se sebou samým, probouzí a upevňuje. S jemností vede nás skrze vlastní stíny, uvolňuje a hojí stará zranění a staré rány, pečuje o nás, vyživuje a proměňuje na fyzické, emocionální, mentální, duševní i duchovní úrovni, a tím nám pomáhá dojít stavu hlubokého vnitřního klidu, vnitřní čistoty a naplnění.

Pohankové slupky jsou velmi jemné na dotek. Při pohybu vydávají tichý, šelestivý zvuk, blahodárně působící na naše přetížené smysly.

 

  • Pro miminka a malá dítka - pro zklidnění bolavého bříška i klidný, tichý dětský spánek.

 

Malá velká trápení.

Něžná, laskavá náruč.

Obraz nesoucí poznání.

Rozprostírající se klid.

 

Mateřídouška je jemná bylina se silnými ochrannými, očistnými a hojivými účinky. Pomáhá vytvořit prostor pro klidný, tichý dětský spánek, s jemností pečuje o dětská zranění. Dospělým pomáhá nahlédnout a přitakat pravdivému obrazu situace, přijmout ji, zpracovat a přeměnit do další podoby.

Využití dětského polštářku:  při potížích s prdíky, bolesti kojeneckých a dětských bříšek, zažívacích a trávicích obtížích (zácpa, průjem, nevolnost, zvracení), neklidném spánku, nočním pláči a nočních děsech.

 

  • Po potratu, ztrátě dítěte:

 

Láska je prosta slov a činů.

Nelze ji nárokovat na nikoho z nás.

 

Láska

 

Věčnost zachycená v jediném okamžiku.

 

Prochází na okamžik námi,

stáváme se tím okamžikem, stáváme se Láskou a přivádíme ji zpět do našich životů.

 

Abychom odpoutáním se od bolesti opustili představy a lpění.

Sobě i druhým odpustili

a život v sobě naplněni žili.

 

Protože

není viníků,

ani obětí.

Procházíme životem i smrtí,

světlem i stínem,

dobrem i zlem.

Jsme dvěma tvářemi i vším mezi tím. Sjednocením polarit. Láskou.

 

  • Vlastní využití

 

 

Použití a péče o polštářek:

Polštářek jemně promněte mezi prsty a přiložte na oblast podbřišku, nebo, zcela intuitivně, na místo, které si jeho přiložení vyžádá. Polštářek přikládejte a nechte přiložený tak často a dlouho, jak cítíte, že právě potřebujete.

Nahřátím polštářku (venku na slunci, na kachlových kamnech či jiném nehořlavém (!) zdroji tepla) se jeho působení zesiluje.

Za příznivého počasí je dobré nechat čas od času polštářek venku vyvětrat.

Polštářek nedoporučuji prát! V případě nutnosti je možné polštářek velice jemně (!) otřít vlhkým hadříkem a pečlivě usušit. S používáním polštářku je vhodné pít dostatečné množství čisté vody.

 

Používání polštářku u dětí::

Polštářek jemně promněte mezi prsty a přiložte dítěti na oblast podbřišku, nebo, zcela intuitivně, na místo, které si (prostřednictvím Vás nebo přímo Vaším dítětem) jeho přiložení vyžádá. Polštářek přikládejte a nechte přiložený tak často a dlouho, jak Vy nebo Vaše dítě cítíte, že dítě právě potřebuje.

V noci nechávejte polštářek v blízkosti dítěte. S používáním polštářku podávejte dítěti během dne k pití dostatek čisté vody.

 

Průměr mateřídouškového polštářku: cca 13 cm

 

UPOZORNĚNÍ! Polštářek nepoužívejte při alergii na některou složku výrobku (hedvábí, pohankové slupky, mateřídouška)! Zodpovědnost za používání bylinného polštářku je pouze na Vás! Mějte prosím stále na paměti úctu a pokoru k energetickému potenciálu bylin i Vašemu tělu. *Mateřídouška pochází z našeho sadu a okolních divokých luk. Je ručně trhaná, pečlivě usušená a dále zpracovaná do směsi.

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.