Hojivý bylinný polštářek

Nahřívací bylinný polštářek k uvolnění, tišení a hojení fyzické, emocionální, mentální a duševní lidské bolesti, zvědomování jejího nevědomého obsahu, proměně na hluboké vnitřní úrovni a následnému tichému, klidnému spočinutí, autentickému, v síle i zranitelnosti žitému konání a bytí.

800 Kč
Na dotaz

V přírodní kráse lze spatřit naši přirozenou, jedinečnou krásu a zároveň pocítit sounáležitost k Celku 

 

 

Polštářek šitý z hedvábného saténu a tylu v barvě slonové kosti, plněný směsí pohankových slupek a sušené mateřídoušky*.

 

Vůně mateřídoušky v nás toto jedinečné, křehké pouto, spojení se sebou samým, probouzí a upevňuje. S jemností vede nás skrze vlastní stíny, uvolňuje a hojí stará zranění a staré rány, pečuje o nás, vyživuje a proměňuje na fyzické, emocionální, mentální, duševní i duchovní úrovni, a tím nám pomáhá dojít stavu hlubokého vnitřního klidu, vnitřní čistoty a naplnění.

 

Pohankové slupky jsou velmi jemné na dotek. Při pohybu vydávají tichý, šelestivý zvuk, blahodárně působící na naše smysly.

 

Použití a péče o polštářek:

Polštářek jemně promněte mezi prsty a přiložte na oblast podbřišku, nebo, zcela intuitivně, na místo, které si jeho přiložení vyžádá. Polštářek přikládejte a nechte přiložený tak často a dlouho, jak cítíte, že právě potřebujete.

Nahřátím polštářku (venku na slunci, na kachlových kamnech či jiném nehořlavém (!) zdroji tepla) se jeho působení zesiluje.

Za příznivého počasí je dobré nechat čas od času polštářek venku vyvětrat.

Polštářek nedoporučuji prát! V případě nutnosti je možné polštářek velice jemně (!) otřít vlhkým hadříkem a pečlivě usušit. S používáním polštářku je vhodné pít dostatečné množství čisté vody.

 

*UPOZORNĚNÍ!

Polštářek nepoužívejte při alergii na některou složku výrobku (hedvábí, pohankové slupky, mateřídouška)! Zodpovědnost za používání bylinného polštářku je pouze na vás! Mějte prosím stále na paměti úctu a pokoru ke svému tělu a k energetickému potenciálu bylin.

Byliny pochází z našeho sadu a okolních divokých luk. Jsou ručně sbírané, pečlivě sušené a dále zpracovávané.

 

Průměr hojivého polštářku: cca 13 cm