Menstruační bylinný polštářek

Nahřívací bylinný polštářek využívaný k přijetí, uctění a oslavě menarche (první menstruace); umocnění procesu regenerace a očisty v době menstruace; zmírnění premenstruačního syndromu, předmenstruačních a menstruačních bolestí a zpracování problematického vztahu k vlastní menstruaci.

800 Kč
2 týdny od objednávky

Polštářek je šitý z hedvábného brokátu a plněný směsí pohankových slupek a sušené mateřídoušky*

 

 

Pohankové slupky jsou velmi jemné na dotek. Při pohybu vydávají tichý, šelestivý zvuk, blahodárně působící na naše smysly.

 

Mateřídouška je jemná a zároveň mocná, divoká bylina se silnými ochrannými, očistnými a hojivými účinky. Přináší nám odvahu, sílu, zakořeněnost, moudrost, ozdravení, tvořivost, houževnatost, nezničitelnost, nezadržitelný růst a ochranu.

 

 

Použití a péče o polštářek:

Při příležitosti menarche podporuje polštářek (intuitivně přikládaný na různá místa proměňujícího se ženského těla) skrze tuto bylinu iniciaci, fyzickou, emocionální, mentální a duševní transformaci dívky v ženu a pomáhá prohloubit a integrovat tuto zkušenost.

Menstruujícím ženám pomáhá polštářek přikládáním na oblast podbřišku ke spojení se svou silou, s posvátnou životní energií.

V případě premenstruačního syndromu, předmenstruačních a menstruačních bolestí vede polštářek (přikládaný na místa bolesti nebo, zcela intuitivně, na místo těla, které si jeho přiložení vyžádá) k novému pohledu na menstruaci a celý menstruační cyklus a tím i k vlastní úlevě od bolesti. Učí nás přijmout nový pohled na výzvy v našem životě, s odvahou vstoupit do neznámých končin, vzdát se své omezené perspektivy, opustit své pohodlí a zažité vzorce myšlení, které nefungují. Mentální a emocionální proměna je pro náš růst a poučení nezbytná. Nejsme důležitější, ani méně důležití než jiní lidé či bytosti. Vše je propojené a my jsme toho součástí. Skrze svá těla vibrujeme a rezonujeme s přirozenými rytmy Země. S Životem, Smrtí i Znovuzrozením.

 

Nahřátím polštářku (venku na slunci, na kachlových kamnech či jiném nehořlavém (!) zdroji tepla) se jeho působení zesiluje.

Za příznivého počasí je dobré nechat čas od času polštářek venku vyvětrat.

Polštářek nedoporučuji prát! V případě nutnosti je možné polštářek velice jemně (!) otřít vlhkým hadříkem a pečlivě usušit. S používáním polštářku je vhodné pít dostatečné množství čisté vody.

 

*UPOZORNĚNÍ!

Polštářek nepoužívejte při alergii na některou složku výrobku (hedvábí, pohankové slupky, mateřídouška)! Zodpovědnost za používání bylinného polštářku je pouze na vás! Mějte prosím stále na paměti úctu a pokoru ke svému tělu a k energetickému potenciálu bylin.

Byliny pochází z našeho sadu a okolních divokých luk. Jsou ručně sbírané, pečlivě sušené a dále zpracovávané.

 

Průměr menstruačního polštářku: cca 13 cm