Cor, srdce. Šperk při ztrátě miminka

900 Kč
Do 14 dnů

Udržuje spojení s Láskou.

Kategorie: Šperky

Ručně vyráběný karbonový šperk pro uctění cest dětí, jejichž srdce přestalo bít v matčině lůně či krátce po příchodu na tento svět i vlastní zpracování této nelehké zkušenosti.

 

 

Odchod miminka v začátcích i pozdějších fázích těhotenství, porod mrtvého dítěte či úmrtí dítěte krátce po porodu - tabuizované a zraněními zatížené prosté lidské osudy přenášející se rodovými liniemi, přesahující nás hloubkou zkušenosti.

 

Spočiňme ve své síle.

Za klidné přítomnosti našich mužů spatřeme v našich dětech Průvodce i duchovní provázanost našich cest.

 

 

 

Láska je prosta slov a činů.

Nelze ji nárokovat na nikoho z nás.

 

LÁSKA

 

Věčnost zachycená v jediném okamžiku.

 

Prochází na okamžik námi,

stáváme se tím okamžikem, stáváme se Láskou a přivádíme ji zpět do našich životů.

 

Abychom s bolestí opustili představy a lpění.

Sobě i druhým odpustili

a život v sobě naplněni žili.

 

Protože

 

není viníků,

ani obětí.

Procházíme životem i smrtí,

světlem i stínem,

dobrem i zlem.

Jsme dvěma tvářemi i vším mezi tím.

 Sjednocením polarit.

Láskou.

 

 

Procházíte-li některou z těchto životních situací, kéž vám při ní tento šperk co nejlépe poslouží. Kéž je Vám, vašemu miminku i celé rodině symbolicky jemnou, láskyplnou podporou a péčí ve dnech zármutku. Kéž spolu s tím napomůže přijít obrazu poznání; obrazu přesahujícímu situaci, hlubokému prožitku klidného přijetí a odevzdání dítěte Životu a zároveň přitakávání a zpracovávání této lidské zkušenosti.

 

 

Pozn.:

Smrt a produkty s ní související v naší společnosti stále vyvolávají kontroverzní reakce. Prosím, sami zvažte, zda a jak vám tento šperk při ztrátě miminka poslouží. Symbolické uctění cesty dítěte a vlastního uvolnění (uvolení se Životu) můžete prožít i po letech, pokud je rána stále živá.

 

Z dílny KARBON WILD

 

Šperk je dodáván s černou koženou šňůrkou. Je zhotovován teprve na základě objednávky a standardně odesílán do 14 dnů od objednání, resp. připsání platby na účet. Přejete-li si urychlit termín dodání, prosím kontaktujte nás a poptejte tuto možnost ještě před samotnou objednávkou.