Harmonizující, zklidňující mateřídoušková směs

Směs z pohankových slupek a sušené mateřídoušky. Otevírá a harmonizuje přetíženou mysl, tělo, srdce i duši.

 

130 Kč
Skladem

Spojena s kořeny i nebesy, vůní nás přenáší mezi světy

Vyživuje, hladí a konejší, jak něžná náruč matky

 

 

Složení: pohankové slupky, sušená mateřídouška*

 

Pohankové slupky jsou velmi jemné na dotek. Při pohybu vydávají tichý, šelestivý zvuk, blahodárně působící na naše smysly.

 

Mateřídouška je jemná a zároveň mocná, divoká bylina se silnými ochrannými, očistnými a hojivými účinky. Mateřídouška nám přináší odvahu, sílu, zakořeněnost, moudrost, ozdravení, tvořivost, houževnatost, nezničitelnost, nezadržitelný růst a ochranu. Pomáhá nám ke spojení se svou silou, s posvátnou životní energií. Podporuje iniciaci a transformaci na nejhlubších, transpersonálních úrovních, a pomáhá nám prohloubit a integrovat tuto zkušenost. Učí nás přijmout nový pohled na výzvy v našem životě, s odvahou vstoupit do neznámých končin, vzdát se své omezené perspektivy, opustit své pohodlí a zažité vzorce myšlení, které nefungují. Mentální a emocionální proměna je pro náš růst a poučení nezbytná. Nejsme důležitější, ani méně důležití než jiní lidé či bytosti. Vše je propojené a my jsme toho součástí. Skrze svá těla vibrujeme a rezonujeme s přirozenými rytmy Země. S Životem, Smrtí i Znovuzrozením.

 

 

Použití: směs ponechte v sáčku nebo nasypte do nádoby, do které pohodlně vložíte ruce. Promíchávání, mísení a mnutí směsi mezi prsty, v dlaních a rukách, otevírá a harmonizuje přetíženou mysl, tělo, srdce i duši.

 

* UPOZORNĚNÍ!

Směs nepoužívejte při alergii na některou složku výrobku. Neužívejte vnitřně!

Zodpovědnost za používání bylinné směsi je pouze na vás! Mějte prosím stále na paměti úctu a pokoru ke svému tělu a k energetickému potenciálu bylin.

Mateřídouška pochází z našeho sadu a okolních divokých luk. Jsou ručně sbírané, pečlivě sušené a dále zpracovávané.

 

Balení: 75 g (± 5 g)