COR, srdce

2 090 Kč / ks
Skladem

 

Karbonový přívěsek pro uctění cest vašich dětí

 

Leť duše.

Svobodně jako pták

rozleť se

jinými úrovněmi bytí.

 

Možnosti doručení
Můžeme doručit do:
8.7.2024
Kategorie: Karbonové šperky při ztrátě dítěte

Ručně vyráběný karbonový přívěsek ve tvaru srdce.

 

Ctí veškeré cesty vašich dětí, jemně a citlivě vás otevírá zármutku a bolesti.

Pečuje o vás, vyživuje a tím i proměňuje na hluboké vnitřní úrovni. Zpřístupněním prožitku Vědomí vám napomáhá dojít stavu vnitřního klidu, uvolnění a odpuštění.

 

 

Důvěřuj mně a mé vlastní volbě, matko.

S Láskou, nechej mě vstoupit do jiných úrovní bytí.

Aniž bys bolestí své srdce uzavřela

 a, zdrcena, zanevřela na svou touhu na Zemi žít.

 

 

Přívěsek vám dodáváme s černou koženou šňůrkou. Odesíláme jej do 14 dnů od objednání (v případě platby na dobírku), resp. připsání platby na účet (při platbě převodem). Přejete-li si urychlit termín dodání, prosím kontaktujte nás a poptejte tuto možnost ještě před samotnou objednávkou.

 

Z dílny KARBON WILD.

 

 

UPOZORNĚNÍ:

Je jen velmi málo pravděpodobné, že by vám nošení karbonových šperků mohlo způsobit potíže. Přesto vás upozorňujeme na možnost výskytu alergických příznaků (kýchání, svědění, zarudnutí, suchá kůže, kožní vyrážka aj.) a nutnosti v tomto případě zamezit kontaktu šperku s pokožkou.

Za kvalitou našich šperků si stojíme. Nejsou tak křehké, jak se zdají, nicméně, nesnesou hrubé zacházení. Nenošené šperky ukládejte tak, aby se o sebe neodřely. V případě každodenního nošení buďte opatrní, abyste si šperk nepoškrábali a mějte prosím na paměti, že se šňůrka může časem opotřebit.